Cool things for the little one!
Sepetim 0

 

 

İngiltere’nin en sevilen yeni doğan ve babyshower hediyesi The Flower Stork, mükemmel hediyeyi arayanlar için şimdi Türkiye’de... Bir bebeğin mutlu bir başlangıç için ihtiyaç duyduğu herşey The Flower Stork’ta gizli! 

Yumuşacık kıyafetler, sevgi dolu ellerde dünyanın en güzel buketlerine, en lezzetli pastalarına dönüşür!
The Flower Stork, sevdiklerinizle bu muhteşem heyecanı ve mutluluğu paylaşmanın, sıcak bir Hoşgeldin’in en yeni, en güzel ve en akılda kalıcı yoludur!

2005 yılında İngiltere’de kurulan ve ülkenin en prestijli ödüllerinden Gift of the Year tarafından 2006, 2007,2008 ve 2015'de farklı kategorilerde yılın en iyi hediyesi olarak seçilmiş, ödüllü marka, kurulduğu günden bu yana yüzlerde kocaman bir gülümseme uyandıran koleksiyonu ile Harrods gibi Avrupa’nın en prestijli mağazalarının vazgeçilmezidir! 

Flower Stork buketleri çoğu zaman gerçek çiçeğe benzerliğiyle sizi şaşırtır, sadece zarif ve etkileyici görünmekle kalmaz bir bebeğin ve annenin ihtiyacı olan tüm konforu onlara sağlayacak yüksek kaliteli %100 doğal koton’la üretilmiş body, tulum, önlük, çorap, müslin, battaniye gibi The Flower Stork markalı ürünler kullanılarak hazırlanır.

Kimi zaman taptaze bir çiçek buketi, bazen de tatlı mı tatlı bir cupcake olarak karşımıza çıkan Flower Stork buketlerinin her biri 3-6 aylık bebeklere göre hazırlanmış yumuşacık kıyafetlerden oluşur. Standartlara göre daha büyük ölçülerde üretilmiştir, böylece buketlere gizlenmiş kıyafetler ortaya çıkmadan önce, keyfi uzun süre çıkarılır! Tüm Flower Stork kıyafetleri, Avrupa standartlarına uygun olarak, İngiltere’de üretilmiş ve doğal yollarla renklendirilmiştir. Her biri El yapımı olan buketler Flower Stork atölyelerinde özenle hazırlanır, böylece her bir hediye onu kullanacak bebek gibi eşsiz ve değerlidir! 

Bir bebeğin her mevsim ihtiyaç duyduğu lüks ve konforu ona sağlayacak temel kıyafetlerden oluşan The Flower Stork buketleriyle mutluluk 4 mevsim, onunla olur.