Cool things for the little one!
Sepetim 0

Mülkiyet Hakları

Agumigu markasının ve sitenin mülkiyeti SM DIŞ TİCARET'e ait olup, site SM DIŞ TİCARET tarafından işletilmektedir.

Bu bağlamda, Agumigu markasının tüm kullanım ve mülkiyet hakkı SM DIŞ TİCARET'e ait olup, sitenin içeriği ve buna ilişkin fikri haklar da ya SM DIŞ TİCARET'e aittir ya da hak sahibinin sarih izni ile kullanılmaktadır.

Agumigu tarafından açıkça izin verilmediği sürece sitenin içeriği hiç bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrardan üretilemez, tekrardan yayınlanamaz, değiştirilemez, indirilemez, yüklenemez veya dağıtılamaz. Sitede yer alan herhangi bir içerik Agumigu’nun fikri mülkiyet hakkını kullanma hakkını verecek şekilde yorumlanamaz.
 
Agumigu’nun önceden yazılı izni alınmaksızın siteden alınan belge, bilgi ve görseller üzerinde Agumigu’nun herhangi bir sorumluluğu olmadığı gibi, bunları kullananlar hakkında Agumigu’nun her türlü hukuki ve cezai yola başvurma hakkı saklıdır.

Agumigu’nun site içeriğinde yer alan veya site üzerinden erişilebilen bir içeriğin, materyalin veya bilginin doğruluğu, telif hakkına uygun olup olmadığı, yasallığı veya topluma uygunluğu konularında bir araştırma yapma mecburiyeti ve yükümlülüğü yoktur.